Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

Vážící paletový vozík BFC6-7-LS + Dvoukolák D80-200


 • vážící paletový vozík BFC6-7, 2 000 kg

 • dvoukolový vozík D80-200, 80 kg


 • SE SLEVOU 3%

  VÝHODNÝ BALÍČEK PRODUKTŮ


  Nabízíme jedinečnou možnost získat s koupí paletového vozíku s váhou
  BFC6-7-LS také ruční dvoukolový vozík D80-200. Celkově tak navíc ušetříte další 3%  z eshopových cen! 

  PALETOVÝ VOZÍK S VÁHOU BFC6-7-LS

  Model BFC6-7-LS patří do kategorie vážících paletových vozíků a je určen pro kontrolní vážení až do hmotnosti 2 000 kg při zobrazovací schopnosti dílku po 200g. Konstruován je jako mobilní paletová váha, kdy bez problému zastane funkci std paleťáku, avšak obsluha by se k tomuto stroji měla chovat vždy opatrně jako k vážnímu měřidlu. Vnitřní jednotka je chráněna robustním krytem a přesné vážení zajišťují čtyři vážní odporové senzory. Vozík je vybaven výborně čitelným LCD displejem s podsvitem a indikátorem stavu baterie. Vážící paletový vozík BFC6-7-LS má robustní provedení, zesílenou konstrukci a silnou hydraulickou pumpu. Vidlice jsou standardní délky 1 150 mm, které jsou délkou ideální pro převoz EUROpalet. Je velmi dobře ovladatelný a to nejen díky své konstrukci, ale také ergonomické ovládací oji s pogumovaným madlem a velkému otočnému úhlu řízení. Samozřejmostí je kvalitní galvanicky pokovené hydraulické čerpadlo, zesílená konstrukce s dostatkem mazacích bodů a silné práškové lakování - to vše zaručuje nejen kvalitní přesné vážení, ale také dlouhou životnost. Osazen je koly střední tvrdosti, kdy na litinovém středu je silná vrstva kvalitního polyuretanu. Taková kola jsou vhodná pro téměř každý povrch, jsou směrově stabilní a mají dlouhou životnost; na přání lze však zaměnit za gumová nebo nylonová.

  +

  DVOUKOLOVÝ VOZÍK D80-200

  Tradiční dvoukolový přepravní vozík (lidově také nazýván jako dvoukolák nebo kárka) D80-200 je vhodný pro převoz různých materiálů a to zejména nepravidelných rozměrů. Mimořádně oblíben je u chalupářů k přesunu polen, kamenů, potravin, rostlinného odpadu, atp. Max. nosnost je 80 kg a rozměr koše (š×d×v) 400×600×272 mm. Dvoukolák má pevný rám svařený z ocelových trubek, zesílenou drátovou výplň a kola průměru 200 mm - to dohromady garantuje stabilitu vozíku, bezpečný převoz nákladu i jeho dlouhou životnost. Přesto je lehký a skvěle ovladatelný. Madlo je demontovatelné a při skladování tak kárka nezabere moc místa. Proti oděrkám a následné korozi chrání silná vrstva práškové vypalované barvy.

  BFC6-7+D80-200
  114kg
  23998 bez DPH 29038 s DPH
  Cena dopravy 690 bez DPH 835 s DPH

  Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

  Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.