Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

Prémiový paletový vozík BF-ARm-SG + Rudl M20-08B


 • paletový vozík Silver-Gray, 2 500 kg

 • rudl 08B s vysokým čelem, 200 kg


 • SE SLEVOU 3%

  VÝHODNÝ BALÍČEK PRODUKTŮ


  Nabízíme jedinečnou možnost získat s koupí prémiového paletového vozíku
  BF-ARm-SG také kvalitní rudl s vyšším čelem M20-08B. Celkově tak navíc ušetříte další 3%  z eshopových cen! 

  PRÉMIOVÝ PALETOVÝ VOZÍK BF-ARm-SG

  Limitovaná edice paletového vozíku BF-AR v barevném provedení Silver-Gray. Ve standardu je vybavený kvalitními gumovými řiditelnými koly, která jsou osazena na hliníkovém středu. Představuje jedinečné spojení vysokého výkonu, kvalitního zpracování i výbavy a atraktivní ceny. Pokryje tak většinu potřeb při manipulaci s materiálem. Má standardní délku vidlic 1 150 mm, které jsou délkou ideální pro převoz EUROpalet. Je velmi dobře ovladatelný a to nejen díky své konstrukci a silné hydraulické jednotce, ale také ergonomické ovládací oji s pogumovaným madlem a velkému otočnému úhlu řízení (až 210°), díky čemuž se Vám bude dobře manévrovat i na menším prostoru. A ani příčné zdvihání palet nebude žádným problémem. Je speciálně konstruován pro dlouhé a takřka nepřetržité používání. Nosnost paletového vozíku BF-AR Silver-Gray je 2 500 kg. Má kvalitní galvanicky pokovené hydraulické čerpadlo, celkově pevnou a zesílenou konstrukci s dostatkem mazacích bodů a silné práškové lakování v designově zajímavé barvě.

  +

  RUDL 08B

  Rudl M20-08B je univerzální ruční dvoukolový vozík (zvaný také jako rudlík či rudla) s vysokým čelem a je vhodný pro manipulaci ve skladech, převážení vyšších nákladů, přepravek, krabic, atp. Uveze náklad do hmotnosti 200 kg a rozměr lopaty (ložné plochy) je 400×175 mm. Má pevnou svařovanou konstrukci z ocelových trubek 25×1,5 mm a jeho lopata je z plechu tl. 3 mm. Oska kol je z ocelové kulatiny průměru 20 mm. Jedná se o velmi kvalitní produkt vyráběný v České republice! Dlouhou životnost a bezproblémové používání podtrhují bezdušová bantamová (nafukovací) kola 260 mm s pláštěm zn. DELI. O hladký pohyb rudlu M20-08B se postarají jehlová ložiska vsazená do kovového disku. Samozřejmostí pak jsou ochranná držadla z materiálu příjemného na dotek, odolná povrchová úprava práškovou vypalovanou barvou a pevné zajišťovací kloboučky na kola.

  BF-ARm-SG+08B
  88kg
  88kg
  7687 bez DPH 9301 s DPH
  Cena dopravy 500 bez DPH 605 s DPH

  Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

  Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.