Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

Paletová váha do 2.0 t • PRŮMYSLOVÁ

 • pro vážení zboží na europaletách
 • nosnost 2 000 kg
 • stavitelné nožky pro stabilitu váhy 
 • kvalitní a přesný indikátor
 • madlo a kolečka pro přemístění
 • lakovaná konstrukce
 • český výrobek
 • možnost ocejchování i kalibrace
 • Pohodlné pracovní rukavice k nákupu zdarma+ RUKAVICE JAKO BONUS

  K nákupu tohoto zboží máte možnost získat lehké a pohodlné pracovní rukavice s jemnou bílou lícovou kozinkou PD5-6  jen za 1,- Kč!
  (ty jistě oceníte nejen při práci se zakoupeným produktem, ale také na zahradě, v dílně, při lehčích montážích, atp.)  Paletová váha s plastovou jednotkou DFWL do 2000kg o rozměru vážní plochy 800x1300mm, která je zhotovena z pevnostních ocelových profilů s lakovaným povrchem. Umísťuje se na podlahu přímo v místě vážení. Svojí konstrukcí je určena pro vážení zboží umístěného na europaletách. Konstrukce této paletové váhy je tvaru podkovy. Váhu lze používat pro kontrolní vážení nebo je možno ji ověřit pro obchodní vážení. Otevřenou stranou se najede nad váhu. Váha má stavitelné nožky, aby ji bylo možno dobře usadit při nerovnosti podlahy. Konstrukce je velmi lehká a proto je s touto váhou velmi snadná manipulace. K tomu účelu, aby bylo možno váhu přemístit na požadované místo, je váha opatřena na jedné straně kolečky a na druhé madlem. Vážení probíhá tak, že se najede s vozíkem přímo nad konstrukci a paleta se spustí na váhu. Není potřeba s vozíkem vyjíždět, jelikož konstrukce je dostatečně vysoká, a při spuštění vozík neovlivňuje hodnotu vážení. Používá se jako váha příjmová pro příjem zboží, expediční pro expedici výrobků, kontrolní ve skladech, výrobní při výrobním procesu. K můstku lze připojit libovolný indikátor podle požadavků na funkce nebo provedení.

  Funkce váhy: vážení, sumační režim, počítání kusů, limitní vážení, procentní vážení, funkce HOLD - podržení hodnoty hmotnosti na displeji, zobrazení 10x vyšší přesnosti.

  Nabízíme:

  1)Technologické provedení váhy pro kontrolní vážení - později nelze provést EU posouzení shody (cejchování)

  2) EU posouzení shody váhy do 3000kg: +3 400 Kč bez DPH

  PV2-800x1300
  8596538072494
  42kg
  1 kg
  2000 kg
  1360mm
  800mm
  90mm
  42kg
  IP 54
  IP 67
  AC 230V
  RS232
  10 W
  19390 bez DPH 23462 s DPH
  Cena dopravy 350 bez DPH 424 s DPH

  Produkt je již v porovnání. Zobrazit porovnání

  Nevybrali jste si? Pomůže vám náš konfigurátor.