Infolinka: +420 734 201 275


Kvalita produktů DELTALIFT

- Rychlé dodávky, téměř vše skladem, pronájem
- Levná doprava, záruka až 36 měsíců, demo

CZ / SK / PL
Upozornění!

Vážení zákazníci,
omlouváme se, ale z provozních důvodů se nám dne 27.10.2016 nedovoláte. Svou komunikaci prosím směřujte na emaiy.
Děkujeme za pochopení. Tým DELTALIFT
Průvodce kladkostroje
Délka řetězu (m): od do
Nosnost (kg): od do
Není nutné vyplnit všechna pole.

Kladkostroje (11 produktů)

Upřesněte podkategorii

Zobrazit zboží

1

1

Kladkostroje | Základní Informace

Kladkostroj – jednoduché řešení pro těžká břemena

Kladkostroj se používal už ve starověku a i dnes se bez něj dílny či velké provozy neobejdou. Usnadňuje zvedání těžkých břemen a s pomocí dalšího zařízení je pak snadno přemístí na jiné místo. Nezapomeňte na kladkostroj, když potřebujete vybavit svou novou dílnu. Stojí na principu, že menší silou zvednete těžší břemeno, ale po delší dráze. Vyzvednout motor od auta byste těžko zvládli jiným způsobem. A to přitom nemusíte vydávat zbytečně moc peněz. Vyberte ten správný typ kladkostroje, který vám bude vyhovovat.

Jaké kladkostroje a přídavná zařízení máme v naší nabídce

  • Řetězové kladkostroje
  • Lanové kladkostroje s elektrickým pohonem
  • Jeřábové kočky a jeřábová ramena

Vyberte si jednodušší kladkostroj řetězový nebo komfortnější s elektrickým pohonem

Pro manipulaci s břemeny v dílně vám stačí řetězový kladkostroj. Proč zbytečně utrácet peníze, když vám stačí jednodušší, ale účelný stroj? V dílně nepotřebujete zvedat předměty do velké výše a na to je právě řetězový Přestože s kladkou a složitějšími kladkostroji pracovali už naši starověcí předci, dodržovat zásady bezpečné práce se vyplatí. Každý kladkostroj má svoji nosnost a podle činnosti vybírejte ten správný typ. Platí zásada, že nosnost kladkostroje musí být o 30 procent větší než zdvíhané břemeno. Vy dodržujte bezpečnost, my se postaráme o servis. Vybírejte z naší široké nabídky manipulačních a zdvihacích strojů. Podívejte se i na vysokozdvižný vozík. ideální. Jiné zařízení potřebujete ve velkém provozu. Tam je vhodný lanový kladkostroj s elektrickým pohonem. Břemeno může zvednout do velké výše a vy nemusíte vynaložit žádnou práci. To udělá elektrický pohon. S pomocí jeřábové kočky či ramene pak předmět přemístíte na určené místo.

Dodržujte zásady bezpečné práce. Každý kladkostroj má jinou nosnost

Přestože s kladkou a složitějšími kladkostroji pracovali už naši starověcí předci, dodržovat zásady bezpečné práce se vyplatí. Každý kladkostroj má svoji nosnost a podle činnosti vybírejte ten správný typ. Platí zásada, že nosnost kladkostroje musí být o 30 procent větší než zdvíhané břemeno. Vy dodržujte bezpečnost, my se postaráme o servis. Vybírejte z naší široké nabídky manipulačních a zdvihacích strojů. Podívejte se i na vysokozdvižný vozík.

Zboží se slevou

Elektrický paletový vozík CBD20 2t

Elektrický paletový vozík CBD20 2t

ELEKTRICKÝ POJEZD I ZDVIH - nosnost 2t, délka vidlic 1150 mm, řiditelná i vidlicová kola polyuretanová

Cena: 88 500,- Kč

107 085,- Kč s DPH

Kancelářský vozík PH150, nosnost 150kg

Kancelářský vozík PH150, nosnost 150kg

KANCELÁŘSKÝ vozík s nosností 150 kg, rozměr plošiny 472x725 mm, gumová kolečka, sklopné čelo

Cena: 945,- Kč

1 144,- Kč s DPH

Skupinová sleva na nové ŘP pro VZV tř.I a tř.II, 15-20 uchazečů

Skupinová sleva na nové ŘP pro VZV tř.I a tř.II, 15-20 uchazečů

Výrazné skupinové slevy pro podniková školení VZV a větší počet účastníků školení ŘP pro VZV. Kurz na VZV, I. Třída, sk. A, B, C, D, E, W1, W2 Provádíme základní školení pro řidiče elektrických vysokozdvižných vozíků (určeno pro nové uchazeče). Kurz na VZV, II. Třída, sk. W1, W2, G Provádíme základní školení pro řidiče vysokozdvižných vozíků se spalovacím motorem (je určeno pro nové uchazeče).

Cena: 1 999,- Kč

2 419,- Kč s DPH

Novinky Delalift (e-mailem)

Chcete vědět o novinkách z našeho eshopu? Pak postačí, když zde vyplníte Vaší emailovou adresu.

ŠTÍTKY

MANIPULAČNÍ TECHNIKA, paletový vozík, paletovací vozík, VZV, Vysokozdvižný vozík, vysokozdvižka, VYSOKOZDVIH, zdvihací stůl, rudl, zdvihací PLOŠINA, polyuretanová kola, bantamová kola, paleťák, Praha, nylonová kola, MANIPULAČNÍ VOZÍK, paletový vozík nejlehčí, Paletový vozík standardní, paleťák s brzdou, zdvih, RUDL, hydraulická plošina, zdvihací stůl, HEVER, kvalitní, paletový vozík s váhou, paletová váha, retrak, SERVIS, dvoukolák, vážící vidlice,kárka, Paletizační vozík.

Sponzorujeme Václava Holuba-mistra ČR v duatlonu