Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

Často kladené otázky

 • Nenašel jsem vozík, který odpovídá mým požadavkům.
  Ještě nezoufejte a kontaktujte nás zde nebo na +420 733 533 726. Pokusíme se pro Vás najít řešení u některého z našich ověřených dodavatelů.

 • Potřebuji vozík pouze na krátkodobou výpomoc, poté bude nepotřebným.
  Jednorázová výpomoc s nízkými náklady, přesně to je naše půjčovna manipulační techniky. Sortiment najdete zde.

 • Jaký je rozdíl mezi kolečky? Která budou vhodná?
  Nylon - Tato kola se velmi snadno otáčejí, protože jsou velmi tvrdá a odolná proti otěru. Jsou zvláště vhodná pro hladké podlahy. Vyvíjejí sice vyšší hluk při jízdě, ale zase jsou odolná vůči chemickým látkám a nezabarví podlahu.
  Polyuretan - Kola mají polyuretanový běhoun na ocelovém ráfku. Jízda je tišší než u nylonových kola PU kola jsou vhodná pro neklouzavé povrchy. Zajišťují bezpečný transport na rampách nebo na hladkých površích (mají směrovou stabilitu). Polyuretanová kola jsou univerzální a optimální volbou.
  Guma - Gumový povlak je na hliníkovém ráfku. Toto kolo by nemělo být používáno pro těžké náklady díky své měkkosti naopak je velmi vhodné pro povrchy hrubé anebo tam, kde se musí paletový vozík pohybovat tiše. Nevýhodou pak je, že díky měkkému povrchu mohou vzniknout na podlaze stopy.

 • Nejsem si jistý, zda bude možné vozík použít v našich podmínkách, máme nízké stropy, nízký průjezd, vysoký sklon atd.
  Jsme si vědomi, že s pořízením manipulační techniky souvisí menší či větší starosti, proto pro Vás máme tzv. DEMO program, jež Vám umožní pořizovaný produkt vyzkoušet přímo u Vás. Detailní informace naleznete zde.

 • Jaká je dodací lhůta?
  Dostupnost je uvedena u každého produktu. V případě skladem a objednání do 12:00 je možné expedovat ještě týž den. Dodací doba našich dopravců je v 96,5% do 2. pracovního dne. V individuálních případech je vždy lepší se informovat, abychom dodali vše k Vaší spokojenosti.

 • Jak změnit způsob dodání, platby, dodací čí fakturační adresu apod.?
  Kontaktujte nás zde nebo na +420 734 201 275, kde s Vámi změníme vše potřebné.

 • Nejste si jisti, zda Vaši zaměstnanci či kolegové zvládnou ovládání hlavně elektrických vozíků?
  Nabízíme vstupní školení, kde se dozvíte teoretické, bezpečnostní i praktické informace. Více informací zde.

 • Máte používaný u nás zakoupený vozík, který již nevyužijete?
  Na základě individuálního posouzení jej od Vás můžeme vykoupit zpět, případně na "protiúčet" vyměnit za jiný nový produkt, který se Vám bude více hodit. Stačí zaslat nezávaznou poptávku obsahující: kompletní modelové označení, sériové číslo, datum pořízení, fotografie vozíku z více stran k posouzení stavu, co nejdetailnější popis fyzického a mechanického stavu vozíku, všechny případné problémy, poškození, závady a kontaktní údaje. My vše posoudíme a nabídneme nejlepší možné řešení.

 • Jak dlouhá je záruka na nové zboží?
  Standardní záruka pro fyzickou osobu je 24 měsíců, standardní záruka pro právnickou osobu je 12 měsíců. Nabízíme Vám také možnost prodloužení záruky.

 • Jsou k dispozici pouze uvedené barvy produktů?
  Ano, zboží je dodáváno tak, jak vidíte na obrázku. Ve výjimečných případech bude zboží dodáno v jiné barvě, kdy se vozíky budou shodovat v technických parametrech či důležitých vlastnostech vozíku.

 • Potřebuji pozáruční servis. Pomůžete mi?
  Rádi Vám na pozáruční servis přijmeme jakoukoliv manipulační techniku, a to i pokud jste ji nekoupili u nás. Pro více informací je možné se obrátit na náš servis (budeme potřebovat modelové označení, rok výroby, sériové číslo, popis závady, popis příčiny, popis všech doprovodných jevů, případně fotky a video, místo opravy vozíku, pokud nebudete doručovat na náš servis na Praze 10 a kontaktní údaje na Vás) či na +420 733 533 726. 

 • V jakém stavu mi zboží přijde? Je nutná nějaká instalace, speciální nářadí apod.?
  Většina naší techniky (paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky, rudly, kladkostroje, atd.) Vám dorazí připravená ihned k použití. Pouze pojízdné stoly je nutné vybalit z kartonového obalu a sundat z palety a následně přišroubovat rukojeť k vozíku. Jedná se o časově nenáročnou a jednoduchou práci, kterou v pohodě zvládnete.