ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

DEMO - vyzkoušejte zdarma

DEMO  PROGRAM  DELTALIFT dává poptávajícím zákazníkům možnost vyzkoušet si zdarma naše produkty předtím, než je koupí.

 

DOBA ZAPŮJČENÍ je až 10 dnů, po té stroj vrátíte, nebo jej koupíte třeba i na rozložené splátky.

PODMÍNKY DEMO PROGRAMU:

Při předání zboží požadujeme od zákazníka uhrazení kauce, tj. plné ceny zboží (zálohová faktura). V případě, že si zákazník zboží ponechá, je vystavena faktura - daňový doklad. Záloha zaplacená zákazníkem je tak započítána jako úhrada faktury. Pro stanovení výše kauce používáme aktuální ceny produktů DELTALIFT – viz. www deltalift.cz. Výše kauce se také může řídit platnou cenovou nabídkou. Kauce (cena zboží) i případné náklady za dopravu jsou zákazníkem vždy písemně odsouhlaseny ve smlouvě, jejíž vyhotovení obdrží každá ze stran.

Pokud zboží zákazníkovi nevyhovuje, pošle jej do konce zkušebního období zpět k nám. Zákazníkovi vracíme plnou cenu z předem zaplacené kauce (tedy celou částku za zboží), náklady za dopravu (tam i zpět, pokud byla zajišťována námi) hradí zákazník. Podmínkou pro vrácení plné ceny je vrácení demo výrobku bez mechanického a jiného poškození, ve stavu, v jakém byl na zkoušku od DELTALIFTu odebrán.

Vyberte si jakýkoli náš produkt a můžete ho vyzkoušet po dobu 10 dnů, zdali Vám skutečně vyhovuje. Jsme si natolik jisti kvalitou prověřovaných strojů DELTALIFT že věříme, že právě VY oceníte poměr ceny a výkonu. Na zkoušku předáváme VŽDY nový výrobek, a tak nic nebrání jeho plnému užívání po skončení demo programu.