Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

Filtrovat

Skladová dostupnost

Cena bez DPH

Nosnost

(1)
(1)
(2)
(1)
(7)
(7)
(1)
(7)
(1)
(1)

Ovládání zdvihu

Délka vidlic

(1)
(1)
(1)
(1)
(12)
(1)
(1)
(1)

Minimální výška vidlic

(1)
(1)
(1)
(1)
(5)
(1)
(20)
(2)

Řiditelná kola

Vidlicová kola

Maximální výška zdvihu

(1)
(1)
(1)
(1)
(6)
(16)
(1)
(1)
(1)
(3)

Vnější šířka vidlic

(1)
(7)
(1)
(13)
(1)
(3)
(3)
(1)
(1)

Vnitřní rozteč vidlic

(1)
(1)
(1)
(1)
(2)
(2)
(5)
(1)
(14)
(1)
(1)

Šířka vidlice

(2)
(1)

Celková šířka

S váhou

(17)

S tiskárnou

(17)

S funkcí brzdy

(17)

Paletové vozíky

Paletové vozíky představují nejběžnější druh manipulační techniky. Díky nim snadno přemístíte i velmi těžký náklad na delší vzdálenosti a to při vynaložení nevelké energie. Jsou nezbytnými pomocníky při nakládkách i vykládkách zboží a neobejde se bez nich žádný sklad. Paletový vozík má dlouhou historii, za kterou prošel řadou změn a vylepšení. V naší nabídce tak najdete mnoho typů, jako jsou paleťáky standardní, silné s nosností až 5 tun, s krátkými či dlouhými vidlicemi, nůžkové, s nízkým profilem, s váhou nebo i s tiskárnou, aj. Stále oblíbenější jsou pak paletové vozíky elektrické, které náklad jednoduše zdvihnou a převezou a to díky výkonným AGM nebo Li-Ion bateriím. Produktové portfolio uzavírají speciální paletové vozíky, jako jsou ty se snadným rozjezdem, se širokou roztečí vidlic, paleťáky terénní, galvanicky pokovené, nerezové anebo ty s bubnovou brzdou.

Nabídka paletových vozíků značky DELTALIFT ale zahrnuje i ryze standardní a cenově velmi výhodné paleťáky pro zákazníky, kteří mají běžné provozní požadavky a převáží standardní EURO palety – jedná se například o vozíky řady DB2m 2t nebo BF-ARm 2,5t. Určitě pak zákazníky potěší, že na všechny paletové vozíky poskytujeme prodlouženou záruku na celistvost rámu v délce 60 měsíců.

Zobrazuji 12 záznamů z 35.

Zobrazit dalších 12

Zobrazuji 12 záznamů z 35.

Zobrazit dalších 12

Naší doménou jsou nejen nízké eshopové ceny, ale také rozsáhlá skladová dostupnost, kdy většinu nabízených paletových vozíků máme trvale skladem připravených ihned k odběru. Veškeré zboží Vám rádi zašleme přepravní službou „až ke dveřím“, ale nabízíme také možnost osobního odběru na centrále v Praze nebo na severní Moravě v Šenově u Ostravy. Nezapomínáme ani na širokou nabídku platebních metod, kterými jsou platba v hotovosti, dobírka, online platba kartou, bankovní převod nebo platba na fakturu se splatností.

 

Jsme si dobře vědomi skutečnosti, že nákup manipulační techniky je investicí do zlepšení pracovních či výrobních procesů a takový stroj musí vydělávat peníze. Jedná se však o stroje, které potřebují občasnou údržbu a může u nich dojít k poruše. Prodejem tedy naše služby určitě nekončí a pro zákazníky máme připraveny služby našeho rychlého servisu, který má celorepublikovou působnost.