ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kladkostroje

Nabízíme ruční i elektrické kladkostroje. Z ručních se jedná o označení HSZ a elektrické nazýváme GSZ. Kladkostroje mohou být buď samostatně zavěšené anebo se mohou pohybovat po různých kolejnicích a to díky tzv. jeřábové kočce, která nese označení JK/GLK.
Kladkostroje jsou ideální pro zdvih (a případně přesun) těžkých břemen a to mnohdy do vysokých výšek. Typicky své uplatnění nachází ve stavebnictví nebo průmyslových provozech. Řetězový kladkostroj má robustní ocelovou konstrukci. Na řetězu kladkostroje je uchycen závěsný upevňovací hák s pojistkou proti zpětnému chodu. Ovládá se za pomoci až 6 m dlouhého obslužného řetězu a nosnost může být až 3 000kg. Zdvihací článkový řetěz je pak vyroben z legované oceli. Elektrické lanové kladkostroje provádí zdvih za pomoci el. energie 220 V. Nabízíme kladkostroje o nosnosti od 100 kg až do 1000 kg při přímém zdvihu zátěže s maximální délka lana je až 12 m. Mají jednoduché ovládání pomocí přepínače na elektrickém kabelu. 

Zobrazuji 12 záznamů z 15.

Zobrazit dalších 3

Zobrazuji 12 záznamů z 15.

Zobrazit dalších 3

Naší doménou jsou nejen nízké eshopové ceny, ale také rozsáhlá skladová dostupnost, kdy většinu nabízených produktů máme trvale skladem připravených ihned k odběru. Veškeré zboží Vám rádi zašleme přepravní službou „až ke dveřím“, ale nabízíme také možnost osobního odběru na centrále v Praze nebo na severní Moravě v Šenově u Ostravy.

Nezapomínáme ani na širokou nabídku platebních metod, kterými jsou platba v hotovosti, dobírka, online platba kartou, bankovní převod nebo platba na fakturu se splatností.