Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

Filtrovat

Skladová dostupnost

Cena bez DPH

Nosnost

(5)
(3)
(3)
(2)
(1)

Rozměr ložné plochy

Vlastní hmotnost

Ložiska

Celková šířka

Rudly

Rudl je dvoukolový ruční vozík pro manipulaci se zbožím v krabicích nebo bednách. Jedná se o univerzální manipulační prostředek, který je levný, dostupný a dobře skladovatelný. Jeho konstrukce je vyrobena z ocelových trubek a nakládací plošina ze zesíleného plechu. Tělo rudlu je pokryto silnou vrstvou práškové barvy, která dobře odolává oděru. Osazena mohou být plná pryžová nebo nafukovací bantamová kola. Rudlů je mnoho druhů a mezi ty nejpoužívanější patří  rudly univerzální, na schody, na přepravky, na sudy a jiné speciální, jako třeba skládací, se sklopnou lopatou nebo multifunkční. Zárukou kvality je pak skutečnost, že naše rudlíky jsou vyráběné v České republice.

Zobrazuji 12 záznamů z 20.

Zobrazit dalších 8

Zobrazuji 12 záznamů z 20.

Zobrazit dalších 8

Naší doménou jsou nejen nízké eshopové ceny, ale také rozsáhlá skladová dostupnost, kdy většinu nabízených rudlů máme trvale skladem připravených ihned k odběru. Veškeré zboží Vám rádi zašleme přepravní službou „až ke dveřím“, ale nabízíme také možnost osobního odběru na centrále v Praze nebo na severní Moravě v Šenově u Ostravy. Nezapomínáme ani na širokou nabídku platebních metod, kterými jsou platba v hotovosti, dobírka, online platba kartou, bankovní převod nebo platba na fakturu se splatností.