Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

Filtrovat

Skladová dostupnost

Cena bez DPH

Nosnost

(1)
(5)
(3)
(3)
(2)
(1)

Ložiska

Rudly

Rudl je dvoukolový ruční vozík pro manipulaci se zbožím v krabicích nebo bednách. Jedná se o univerzální manipulační prostředek, který je levný, dostupný a dobře skladovatelný. Jeho konstrukce je vyrobena z ocelových trubek a nakládací plošina ze zesíleného plechu. Tělo rudlu je pokryto silnou vrstvou práškové barvy, která dobře odolává oděru. Osazena mohou být plná pryžová nebo nafukovací bantamová kola. Rudlů je mnoho druhů a mezi ty nejpoužívanější patří  rudly univerzální, na schody, na přepravky, na sudy a jiné speciální, jako třeba skládací, se sklopnou lopatou nebo multifunkční. Zárukou kvality je pak skutečnost, že naše rudlíky jsou vyráběné v České republice.

Zobrazuji 12 záznamů z 20.

Zobrazit dalších 8

Zobrazuji 12 záznamů z 20.

Zobrazit dalších 8

Naší doménou jsou nejen nízké eshopové ceny, ale také rozsáhlá skladová dostupnost, kdy většinu nabízených rudlů máme trvale skladem připravených ihned k odběru. Veškeré zboží Vám rádi zašleme přepravní službou „až ke dveřím“, ale nabízíme také možnost osobního odběru na centrále v Praze nebo na severní Moravě v Šenově u Ostravy. Nezapomínáme ani na širokou nabídku platebních metod, kterými jsou platba v hotovosti, dobírka, online platba kartou, bankovní převod nebo platba na fakturu se splatností.