Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

Více informací

Filtrovat

Skladová dostupnost

Cena bez DPH

Nosnost

(2)
(1)
(2)
(4)
(1)

Přepravní vozíky a dvoukoláky

Skladové kancelářské vozíky jsou ideálními pomocníky nejen do kanceláří, ale i skladů, hotelů a všech ostatních provozů, kde je třeba přepravovat menší náklady. Přepravní vozík lze následně kompaktně a jednoduše složený uskladnit. Tyto vozíky mají nosnost až 300kg a tím vyhoví i těm, kteří chtějí např. přepravovat těžší balíky nebo méně objemný materiál. Provedeny jsou se sklopným čelem. Pod ložnou plochou jsou umístěna pryžová kolečka, z nichž je vždy přední pár otočný.

Tradiční dvoukolový vozík (lidově nazýván “dvoukolák“) je určen pro snadný převoz různých materiálů. Díky své konstrukci je bytelný a velmi dobře uzpůsobený na odvoz téměř jakéhokoliv materiálu. Dvoukolák je zvláště oblíbený pro odvoz palivového dříví, kamenů, potravin, potravinových přepravek, ale i různých ostatních věcí. Tělo dvoukolového vozíku je z kvalitně svařované trubkové ocelové konstrukce doplněné drátěnou výplní; podle výběru v barvě modré nebo šedé. Kola mohou být nafukovací se špicemi, plnogumová, nebo kvalitní bantamová. Nosnost dvoukoláků pak může být až 120 kg.

Naší doménou jsou nejen nízké eshopové ceny, ale také rozsáhlá skladová dostupnost, kdy většinu nabízených produktů máme trvale skladem připravených ihned k odběru. Veškeré zboží Vám rádi zašleme přepravní službou „až ke dveřím“, ale nabízíme také možnost osobního odběru na centrále v Praze nebo na severní Moravě v Šenově u Ostravy.

Nezapomínáme ani na širokou nabídku platebních metod, kterými jsou platba v hotovosti, dobírka, online platba kartou, bankovní převod nebo platba na fakturu se splatností